Demo Talep
Geri

Centra, ilaç ve gıda sanayisine yönelik Büyük Veri çözümleri sunarak, firmaların ihtiyaç duyduğu talep tahmin yöntemlerini optimize eder. Bu çözümler, farklı veri kaynaklarından gelen bilgileri gerçek zamanlı olarak analiziyle oluşturulur. Makine öğrenimi ve ileri analitik teknikleri kullanarak oluşturulan doğru talep tahminleri, işletmelere, stok seviyelerini optimize ederek maliyetleri azaltma ve operasyonel verimlilik avantajı sağlar.

Keşfet
Doğru Talep Tahmini

Büyük Veri çözümleri, ilaç ve gıda sektöründe rekabet avantajı sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarır. 

 

Doğru talep tahmini, raf ömrü sınırlı olan veya hızlı tüketilen ürünler için stok seviyelerini optimize etmeyi sağlar. 

Artan Kârlılık

Talep tahmini, gereksiz stok birikimini önlerken aynı zamanda talep karşılanamamasından kaynaklı satış kayıplarını minimize eder. Bu, maliyetlerin azaltılmasına ve kârlılığın artırılmasına yardımcı olur. 

 

Büyük Veri çözümleri, ilaç ve gıda sanayilerinde talep tahmini yapma sürecini iyileştirir. 

FAYDALAR
Veri Çeşitliliği

Çeşitli veri kaynaklarından gelen bilgilerin bir araya getirilmesi, daha kapsamlı ve doğru talep tahminlerinin yapılmasını sağlar.

Gerçek Zamanlı Veri Analizi

Veriler gerçek zamanlı olarak analiz edilir. İşletmeler, anlık değişikliklere hızla tepki verebilir ve talep tahminlerini sürekli olarak güncelleyebilir hale gelir. 

Makine Öğrenmesi ve İleri Analitik

Geçmiş verilere dayanarak, makine öğrenmesi ve ileri analitik tekniklerini kullanarak oluşturulan talep tahmin modelleri sayesinde, daha doğru ve güvenilir kararlar alınır.

Stok Optimizasyonu ve Maliyet Azaltma

Daha iyi stok yönetimi ve tedarik süreçleri planlaması sağlayarak israfı azaltır, operasyonel verimliliği artırır ve maliyetleri düşürür.

Referanslarımız
AROMSA
"Envanter Yönetimi, SMS Portal, AR-GE Portal gibi kurum içindeki içi süreçlerimizi dijital platformlara taşınması için CENTRA ile yeni aplikasyonları hayata geçirdik. SAP sistemlerimizi önemli bir ayağı olan saha operasyonlarındaki terminal uygulamalarının teknolojik dönüşümünü hali hazırda devam ettirmekteyiz."
GLOBECLAD
IT Specialist
"Son derece kullanıcı dostu olan Konektom ERP sistemini kullanmaya başladığımızdan beri iş süreçlerimizi daha iyi izliyor, elimizdeki verileri daha sistematik bir şekilde analiz edebiliyor ve karar alma süreçlerimizi iyileştirebiliyoruz. Sistemle ilgili yaşadığımız herhangi bir sorunda veya yardıma ihtiyaç duyduğumuz anda destek sağlama konusundaki hızınız ve profesyonelliğiniz için teşekkür ederiz."
ATABAY KİMYA
Operation Manager
"İşimizi büyütmek ve geliştirmek için duyduğumuz yazılım sistemi ihtiyacını Centra Yazılım'ın geliştirdiği kişiselleştirilmiş bir yazılım sistemi olan Konektom ERP ile karşıladık. İş süreçlerini optimize etmemizde ve verimliliği artırmamızda önemli bir rol oynayan Konektom ERP sayesinde şirketimizin dijital dönüşümünü hızlandırıyoruz. Centra ekibinin uzmanlığı ve sorunlarımıza gösterdiğiniz hassasiyet sayesinde iş yönetim süreçlerimiz daha düzenli ve verimli hale geldi. Konektom ERP sayesinde daha doğru kararlar alabiliyoruz ve bu da işimizin ivmeli büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunuyor."
Konektom ERP hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için;