Demo Talep
Geri

Konektom ERP, ilaç ve gıda endüstrilerine özgü zorlukları anlamak ve çözmek için tasarlanmış kapsamlı bir yazılımdır. İşletmelere daha verimli üretim süreçleri, düzenleyici uyumluluk, maliyet analizi, envanter yönetimi, kalite kontrolü ve talep yönetimi gibi avantajlar sağlar.

Keşfet
Kolay kullanılır
Sade bir UI tasarımı
Reçete ve Formül Yönetimi

Konektom ERP, ilaç ve gıda endüstrisi için kritik öneme sahip olan reçete ve formül yönetimini etkin bir şekilde destekler. Yeni formül geliştirme, formül yönetimi, numune yönetimi ve formül maliyeti gibi işlevleri içerir. Bu sayede işletmeler, içerik formüllerini etkili bir şekilde yönetebilir ve üretim süreçlerini daha verimli hale getirebilir.

Envanter Yönetimi

İlaç endüstrisinde doğru envanter yönetimi önemli bir yere sahiptir. Konektom ERP, envanterlerin otomatik izlenmesini sağlar; envanter kıtlığı veya ihtiyaç fazlası envanter gibi riskleri dengelemeye yardımcı olur. Akıllı envanter yönetimi ile işletmeler, stok maliyetlerini optimize edebilir. 

Gelecekteki Taleplerin Karşılanması

Konektom ERP, gerçek zamanlı verilere dayanarak, gelen taleplerin analizini sağlar ve doğru envanter yönetimi için işletmelere yardımcı olur. Bu sayede müşteri talepleri doğru şekilde karşılanabilir, tedarik zinciri sorunsuz bir şekilde işler ve satış hedefleri doğru tahmin edilebilir.

Ürün Maliyeti Yönetimi

Konektom ERP, ilaç üretiminin maliyetini etkileyen faktörleri yönetmek için kullanılır. Tedarik zinciri, hammadde yönetimi ve veri tabanlı üretim gibi işlevler aracılığıyla maliyet analizi yapılır ve verimlilik artırılır. Bu sayede işletmeler, maliyetleri düşürmek ve stratejik kararlar almak için gerekli verilere sahip olurlar.

FAYDALAR
Devlet Düzenlemelerine Uygunluk

Konektom ERP, ilaç endüstrisi için gerekli olan mevzuat uyumluluğunu izlemek ve yönetmek için tasarlanmıştır. Kalite yönetimi, formül yönetimi ve izlenebilirlik gibi özellikler sayesinde düzenleyici gereksinimlere uyum sağlanır.

Üst Düzey Kalite

Konektom ERP, ilaç ve gıda endüstrilerinde kalite kontrol ve yönetimini destekler. Ürünlerin kalite analizi ve kontrolü süreçlerini etkin bir şekilde yönetir. Her aşamada kalite uyumluluğu sağlanır ve ürünlerin tutarlı bir şekilde yüksek kalitede olmasını sağlar.

Gizliliğin Korunması

Konektom ERP, ilaç ve gıda endüstrileri için önemli ticari sır sayılan formülasyonlar ve bileşimlerin gizliliği korumak için gerekli güvenlik önlemlerini sağlar.

İşletme Verimliliği

Konektom ERP, işletmelerin kurumsal süreçlerini eksiksiz bir şekilde yönetmelerini sağlar. Böylece, farklı departmanlar arasında veri paylaşımı kolaylaşır, iş süreçleri daha verimli işler ve işletme performansı artar.

Malzeme Optimizasyonu

Konektom ERP, envanter yönetimini optimize etmeyi ve malzeme kullanımını optimize etmeyi sağlar. İsrafı azaltır, maliyetleri düşürür ve verimliliği artırır.

Üretim Süreci Esnekliği

Konektom ERP, ilaç üretim süreçlerine ihtiyacı olan esnekliği sağlar. Talebe göre üretimin optimize edilmesini ve operasyonel verimliliği artırmayı mümkün kılar.

Referanslarımız
AROMSA
"Envanter Yönetimi, SMS Portal, AR-GE Portal gibi kurum içindeki içi süreçlerimizi dijital platformlara taşınması için CENTRA ile yeni aplikasyonları hayata geçirdik. SAP sistemlerimizi önemli bir ayağı olan saha operasyonlarındaki terminal uygulamalarının teknolojik dönüşümünü hali hazırda devam ettirmekteyiz."
GLOBECLAD
IT Specialist
"Son derece kullanıcı dostu olan Konektom ERP sistemini kullanmaya başladığımızdan beri iş süreçlerimizi daha iyi izliyor, elimizdeki verileri daha sistematik bir şekilde analiz edebiliyor ve karar alma süreçlerimizi iyileştirebiliyoruz. Sistemle ilgili yaşadığımız herhangi bir sorunda veya yardıma ihtiyaç duyduğumuz anda destek sağlama konusundaki hızınız ve profesyonelliğiniz için teşekkür ederiz."
ATABAY KİMYA
Operation Manager
"İşimizi büyütmek ve geliştirmek için duyduğumuz yazılım sistemi ihtiyacını Centra Yazılım'ın geliştirdiği kişiselleştirilmiş bir yazılım sistemi olan Konektom ERP ile karşıladık. İş süreçlerini optimize etmemizde ve verimliliği artırmamızda önemli bir rol oynayan Konektom ERP sayesinde şirketimizin dijital dönüşümünü hızlandırıyoruz. Centra ekibinin uzmanlığı ve sorunlarımıza gösterdiğiniz hassasiyet sayesinde iş yönetim süreçlerimiz daha düzenli ve verimli hale geldi. Konektom ERP sayesinde daha doğru kararlar alabiliyoruz ve bu da işimizin ivmeli büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunuyor."
Konektom ERP hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için;