Demo Talep
Geri
Biz Kimiz?
Centra, 2009 yılında kurulan bir yazılım firmasıdır. İlk 10 yıl boyunca çeşitli sektörlere yazılım geliştirme hizmeti sunmuş ve IT çözümleri sağlamıştır. 2017 yılından itibaren ilaç ve gıda sanayine odaklanan Centra, ilaç ve gıda üreticileri için özelleştirilmiş yazılım çözümleri geliştirerek ülkemiz kimya sanayisinin dijital dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmaktadır.


 

Ne Yapıyoruz ?
Centra Hakkında
Ne Yapıyoruz ?

Öncü ürünümüz Konektom ERP ile gıda ve ilaç sanayisinde faaliyet gösteren firmaların süreçlerini dijital ortamlarda yönetmelerini sağlıyoruz. GMP ve GLP standartlarını karşılayan Konektom’un geliştirme çalışmalarını önemsiyoruz. Gelecek projeksiyonumuza uygun olarak Sanal Gerçeklik, İmalat Yürütme Sistemleri (MES), Nesnelerin İnterneti (IoT) ve endüstriyel uygulamaları ile Karanlık Fabrikalar alanlarında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Centra Hakkında
Çalışma Prensibimiz

Sektöre özgü ihtiyaçları anlayıp, yenilikçi ve ileri teknolojileri kullanarak müşterilerimizin iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olmayı öncelikli hedefimiz sayarız. Ürün ve hizmetlerimizdeki sürekli iyileştirme ve yenilikçilikle müşterilerimizin rekabetçi avantaj elde etmelerini sağlarız. Özelleştirilmiş, güvenilir, kullanıcı ve üretim dostu yazılım çözümleri oluşturmak imzamızı oluşturur.

Özgünlüğünüzü İş Ortaklığımızla Buluşturun,
Dijital Dönüşümde Lider Olun!
 

Farklı düşünürüz. İş ortağınız olarak, size özel çözümler üretiriz. Bunun için tutkulu ve mütevazı çalışanlarımız, global yetenekleri sayesinde işletmenizi tepeden tırnağa inceleyip, yakından tanır. Dijitalleşmeye daha geç adım atan ilaç ve gıda sektörünün, üretimde verimlilik elde ederek sürdürülebilir bir şekilde büyümesi ve rekabet edebilmesi için tek yolun üretim ve yönetim sistemlerini dijitalleştirmekten geçtiğini biliyoruz.
Referanslarımız
AROMSA
"Envanter Yönetimi, SMS Portal, AR-GE Portal gibi kurum içindeki içi süreçlerimizi dijital platformlara taşınması için CENTRA ile yeni aplikasyonları hayata geçirdik. SAP sistemlerimizi önemli bir ayağı olan saha operasyonlarındaki terminal uygulamalarının teknolojik dönüşümünü hali hazırda devam ettirmekteyiz."
GLOBECLAD
IT Specialist
"Son derece kullanıcı dostu olan Konektom ERP sistemini kullanmaya başladığımızdan beri iş süreçlerimizi daha iyi izliyor, elimizdeki verileri daha sistematik bir şekilde analiz edebiliyor ve karar alma süreçlerimizi iyileştirebiliyoruz. Sistemle ilgili yaşadığımız herhangi bir sorunda veya yardıma ihtiyaç duyduğumuz anda destek sağlama konusundaki hızınız ve profesyonelliğiniz için teşekkür ederiz."
ATABAY KİMYA
Operation Manager
"İşimizi büyütmek ve geliştirmek için duyduğumuz yazılım sistemi ihtiyacını Centra Yazılım'ın geliştirdiği kişiselleştirilmiş bir yazılım sistemi olan Konektom ERP ile karşıladık. İş süreçlerini optimize etmemizde ve verimliliği artırmamızda önemli bir rol oynayan Konektom ERP sayesinde şirketimizin dijital dönüşümünü hızlandırıyoruz. Centra ekibinin uzmanlığı ve sorunlarımıza gösterdiğiniz hassasiyet sayesinde iş yönetim süreçlerimiz daha düzenli ve verimli hale geldi. Konektom ERP sayesinde daha doğru kararlar alabiliyoruz ve bu da işimizin ivmeli büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunuyor."
Konektom ERP hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için;