Demo Talep
Geri

Dijital İkiz, ilaç ve gıda imalatında gerçek zamanlı simülasyon ve analiz imkanı sunarak üretim süreçlerinde önemli avantajlar sağlıyor. İmalat sahasında yapılacak değişikliklerin önceden simüle edilerek sonuçları öngörülebiliyor ve karar destek sistemleri güçlendiriliyor.

Keşfet
Müdahale Simülasyonu

Dijital İkiz, ileri seviye gerçek zamanlı analiz araçları ve dijitalleşme süreçlerinde optimizasyonu kontrol aşamasının öncesine çekme yeteneğiyle öne çıkıyor. Dijital İkiz’le üretim hattında yapılacak değişikliklerin ve müdahalelerin nesnel ölçütlerde olası sonuçları karar aşamalarında görebiliyor. Bu, işletmelerin üretim süreçlerini optimize etmelerine, kaynakları en verimli şekilde kullanmalarına ve maliyetleri minimize etmelerine yardımcı oluyor.

Hayal Edin!

Hayal edin, bir ilaç üretim tesisinde en karmaşık ve zorlu formülasyon sürecine sahip bir ilacın reçetesi ve süreci dijital ortama aktarılıyor. Bu dijital ikiz, tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor ve her aşama sürecinin kolayca gözlemlenmesine ve yönetilmesine olanak tanıyor. Böylece, üretim süreçlerindeki verimlilik artıyor ve zamandan büyük tasarruflar elde ediliyor.

FAYDALAR
Kaynak Verimliliği

Simüle edilmiş müdahale sonuçları sayesinde, hesaplanmış risklerin alınmasını sağlayarak kaynakların verimli şekilde kullanılmasını sağlar.

Sanal Gerçeklik Desteği

Sanal gerçeklik (VR) desteği sayesinde yeni istihdamların oryantasyon ve eğitim süreçlerini kolaylaştırır. 

Süreç Optimizasyonu

Nesnel raporlama ve dijital ortam deneyimleri sayesinde, üretim süreçlerinin en verimli şekilde kullanılması ve olası senaryoların sonuçlarını öngörülebilir kılar.

Risklerin Azaltılması

Daha yetkin ekipler oluşturulmasını ve imalat sahasında olası risklerinin azaltılması sağlar.

Kalite Standardının Sağlanması

Muhtemel hataların önüne geçme imkanı ve yapılan hataların üç boyutlu analizini sağlayarak, kalite standardının sürekliliğini garanti altına alır.

Referanslarımız
AROMSA
"Envanter Yönetimi, SMS Portal, AR-GE Portal gibi kurum içindeki içi süreçlerimizi dijital platformlara taşınması için CENTRA ile yeni aplikasyonları hayata geçirdik. SAP sistemlerimizi önemli bir ayağı olan saha operasyonlarındaki terminal uygulamalarının teknolojik dönüşümünü hali hazırda devam ettirmekteyiz."
GLOBECLAD
IT Specialist
"Son derece kullanıcı dostu olan Konektom ERP sistemini kullanmaya başladığımızdan beri iş süreçlerimizi daha iyi izliyor, elimizdeki verileri daha sistematik bir şekilde analiz edebiliyor ve karar alma süreçlerimizi iyileştirebiliyoruz. Sistemle ilgili yaşadığımız herhangi bir sorunda veya yardıma ihtiyaç duyduğumuz anda destek sağlama konusundaki hızınız ve profesyonelliğiniz için teşekkür ederiz."
ATABAY KİMYA
Operation Manager
"İşimizi büyütmek ve geliştirmek için duyduğumuz yazılım sistemi ihtiyacını Centra Yazılım'ın geliştirdiği kişiselleştirilmiş bir yazılım sistemi olan Konektom ERP ile karşıladık. İş süreçlerini optimize etmemizde ve verimliliği artırmamızda önemli bir rol oynayan Konektom ERP sayesinde şirketimizin dijital dönüşümünü hızlandırıyoruz. Centra ekibinin uzmanlığı ve sorunlarımıza gösterdiğiniz hassasiyet sayesinde iş yönetim süreçlerimiz daha düzenli ve verimli hale geldi. Konektom ERP sayesinde daha doğru kararlar alabiliyoruz ve bu da işimizin ivmeli büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunuyor."
Konektom ERP hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için;