Demo Talep
Geri

IoT ve MES (Üretim Yürütme Sistemi), ilaç ve gıda imalatındaki zorlukları göz önünde bulundurarak geliştirilen, PIC/s ve GMP standartlarını karşılamanızı sağlayan bir yazılımdır. Organizasyonel süreçlerin etkin bir şekilde yönetilmesine, kaynakların etkin bir şekilde kullanılmasına, üretilen partilerin hedeflerinin ve başarı düzeylerinin artırmasına yardımcı olur. 

Keşfet
Gerçek Zamanlı İzleme

IoT ve MES tesislerden kritik altyapılara, makinalardan ekipmanlara ve endüstriyel OT/IT'ye kadar tanımlanabilir ve esnek bir yapıyla birbirlerine bağlayarak çalışabilen bir üretim yürütme sistemi ve yazılımıdır. Makine-makine, makine-insan, insan-yazılım, yazılım-makine etkileşimlerini dijitalleştirerek, bulut tabanında gerçek zamanlı ve dinamik bir üretim yönetim platformu kurar. 

Dijital Dönüşüm

Centra'nın IoT ve MES ürün ve hizmetleri, ilaç ve gıda sanayisinde dijital dönüşüm için değerli bir teknolojik bilgi birikimini sunuyor. İşletmenizin performansını artırmak ve rekabet avantajı elde etmek için bize ulaşın.

FAYDALAR
Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Dijitalleşme

Makine-makine, makine-insan, insan-yazılım ve yazılım-makine etkileşimlerini dijitalleştirir. IoT teknolojisiyle birleştiğinde üretim yürütme sisteminin etkinliği artar. Ayrıca, analog makine ve ekipmanları ağa bağlama kabiliyeti sağlar.

PIC/s ve GMP Standartlarına Uyum

İlaç ve gıda imalatı için gereken PIC/s ve GMP standartlarını karşılar. Endüstri düzenlemelerine uyum sağlamanızı kolaylaştırır.

Kesikli Üretim İçin Uygunluk

İlaç ve gıda imalatında kullanılan kesikli üretim süreçlerinin etkin bir şekilde yönetimini sağlar. Parti üretim sistemlerini destekler ve organizasyonel yeteneklerinizi artırır.

Verimli Kaynak Kullanımı

Kaynakların etkin bir şekilde kullanılmasını sağlar, üretim süreçlerini optimize eder ve hedeflere ulaşmayı kolaylaştırır. 

Tanımlanabilir ve Esnek Yapı

Tesislerden makinelere ve endüstriyel OT/IT altyapısına kadar tanımlanabilir ve esnek bir yapı sunar. Farklı bileşenler birbirine entegre edebilir, verimli bir üretim yönetim platformu oluşturulabilir.

Teknolojik Bilgi Birikimi

Centra'nın IoT ve MES ürünleri ve hizmetleri, ilaç ve gıda sanayisinde dijital dönüşüm için değerli bir teknolojik bilgi birikimini sunar. İşletmenizin performansını artırır ve rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olur.

Referanslarımız
AROMSA
"Envanter Yönetimi, SMS Portal, AR-GE Portal gibi kurum içindeki içi süreçlerimizi dijital platformlara taşınması için CENTRA ile yeni aplikasyonları hayata geçirdik. SAP sistemlerimizi önemli bir ayağı olan saha operasyonlarındaki terminal uygulamalarının teknolojik dönüşümünü hali hazırda devam ettirmekteyiz."
GLOBECLAD
IT Specialist
"Son derece kullanıcı dostu olan Konektom ERP sistemini kullanmaya başladığımızdan beri iş süreçlerimizi daha iyi izliyor, elimizdeki verileri daha sistematik bir şekilde analiz edebiliyor ve karar alma süreçlerimizi iyileştirebiliyoruz. Sistemle ilgili yaşadığımız herhangi bir sorunda veya yardıma ihtiyaç duyduğumuz anda destek sağlama konusundaki hızınız ve profesyonelliğiniz için teşekkür ederiz."
ATABAY KİMYA
Operation Manager
"İşimizi büyütmek ve geliştirmek için duyduğumuz yazılım sistemi ihtiyacını Centra Yazılım'ın geliştirdiği kişiselleştirilmiş bir yazılım sistemi olan Konektom ERP ile karşıladık. İş süreçlerini optimize etmemizde ve verimliliği artırmamızda önemli bir rol oynayan Konektom ERP sayesinde şirketimizin dijital dönüşümünü hızlandırıyoruz. Centra ekibinin uzmanlığı ve sorunlarımıza gösterdiğiniz hassasiyet sayesinde iş yönetim süreçlerimiz daha düzenli ve verimli hale geldi. Konektom ERP sayesinde daha doğru kararlar alabiliyoruz ve bu da işimizin ivmeli büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunuyor."
Konektom ERP hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için;