Demo Talep
Geri

İşletmenizin dijital dönüşüm yolculuğunda size yol gösteren bir teknoloji danışmanı olmak için buradayız. İş süreçlerinizi yeniden şekillendirerek geleceğe bir adım atmanıza ve sektörde öne çıkmanıza yardımcı oluyoruz. İşletmelere teknolojik altyapılarını güçlendirmeleri, verimliliklerini artırmaları ve rekabet avantajı elde etmeleri için stratejik bir destek sağlıyoruz.

Keşfet
Dijital Dönüşüm Süreçleri

Müşteri odaklı yaklaşımımızla, sizi anlıyor ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Konektom ERP, EAM (Makina Bakım ve Yönetim Sistemi), LIBS (Laboratuvar Bilgi Yönetim Sistemi), Büyük Veri, IoT (Nesnelerin İnterneti) ve MES (İmalat Yürütme Sistemleri) gibi güçlü teknolojilere ek olarak, sizi heyecanlandıran derin bir teknoloji çözümü olan Dijital İkiz projelerimizle iş süreçlerinizi gerçekten optimize ediyoruz.

En Uygun Teknolojik Çözümler

Teknoloji danışmanlarımız, sizi ileri taşımak için son trendleri takip eden ve alanlarında uzmanlaşmış profesyonellerdir. İşletmenizin mevcut durumunu analiz eder, hedeflerinizi anlar ve size en uygun stratejileri sunar. Müşterilerimize işletme hedeflerini gerçekleştirmek ve rekabet avantajı elde etmek için en uygun teknoloji çözümlerini belirlemede yardımcı oluruz. 

FAYDALAR
İşletme Analizi

İşletmenizin hedeflerini, süreçlerini, mevcut teknoloji altyapısını ve operasyonel zorluklarını analiz eder.

Teknoloji Seçimi

İşletmeniniz ihtiyaçlarına en uygun teknoloji çözümlerini belirler ve seçim sürecinde rehberlik eder.

Entegrasyon ve Uygulama

Seçilen teknoloji çözümlerini işletmenizin süreçlerine uyumlu bir şekilde entegre edilmesini ve uygulanmasını yönetir.

Stratejik Planlama

İşletmenizin hedefleri doğrultusunda teknoloji stratejileri ve planları oluşturur.

Proje Yönetimi

Teknoloji projelerinin başarılı bir şekilde yönetilmesini sağlar, zaman çizelgelerini takip eder ve kaynakları yönetir.

Sürekli İyileştirme

İşletmenizin teknolojik performansını sürekli olarak izler, geri bildirim alır ve iyileştirme önerilerinde bulunur.

Referanslarımız
AROMSA
"Envanter Yönetimi, SMS Portal, AR-GE Portal gibi kurum içindeki içi süreçlerimizi dijital platformlara taşınması için CENTRA ile yeni aplikasyonları hayata geçirdik. SAP sistemlerimizi önemli bir ayağı olan saha operasyonlarındaki terminal uygulamalarının teknolojik dönüşümünü hali hazırda devam ettirmekteyiz."
GLOBECLAD
IT Specialist
"Son derece kullanıcı dostu olan Konektom ERP sistemini kullanmaya başladığımızdan beri iş süreçlerimizi daha iyi izliyor, elimizdeki verileri daha sistematik bir şekilde analiz edebiliyor ve karar alma süreçlerimizi iyileştirebiliyoruz. Sistemle ilgili yaşadığımız herhangi bir sorunda veya yardıma ihtiyaç duyduğumuz anda destek sağlama konusundaki hızınız ve profesyonelliğiniz için teşekkür ederiz."
ATABAY KİMYA
Operation Manager
"İşimizi büyütmek ve geliştirmek için duyduğumuz yazılım sistemi ihtiyacını Centra Yazılım'ın geliştirdiği kişiselleştirilmiş bir yazılım sistemi olan Konektom ERP ile karşıladık. İş süreçlerini optimize etmemizde ve verimliliği artırmamızda önemli bir rol oynayan Konektom ERP sayesinde şirketimizin dijital dönüşümünü hızlandırıyoruz. Centra ekibinin uzmanlığı ve sorunlarımıza gösterdiğiniz hassasiyet sayesinde iş yönetim süreçlerimiz daha düzenli ve verimli hale geldi. Konektom ERP sayesinde daha doğru kararlar alabiliyoruz ve bu da işimizin ivmeli büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunuyor."
Konektom ERP hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için;